018. CRISTOFINI

1,100.00

DROGA DO WILLI, ok. 1920

Olej, tektura; 46 x 37,5 cm

Sygnowany p.d.: Cristofini

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1000 – 1200

Aukcja 196, 10.10.2020