1,100.00 zł
DROGA DO WILLI, ok. 1920
Olej, tektura; 46 x 37,5 cm
Sygnowany p.d.: Cristofini
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200
Aukcja 196, 10.10.2020
Archiwum