018. Czesław NOWAKOWSKI

800.00

TRYPTYK STAROMIEJSKI, ok. 1930

Akwarela, gwasz, papier; 18 x 35 cm

Sygnowana na śr. kwaterze: Cz. Nowakowski

Cena wywoławcza 600

Estymacja 1000 – 1200

Aukcja 194, 25.07.2020