TALERZ Z TULIPANEM I NIEZAPOMINAJKAMI, Saksonia, Miśnia, k. XIX / pocz. XX w.

460.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, kołnierz z reliefem imitującym wiklinę
Sygnowane kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, wyciskiem: 82; 4601