Zresetuj wszystko

Galeria:
Wybierz lokalizację
Strona 1 z 122
Wyników 1 - 36 z 4389

ARCHIWUM

preview_063m

Przemowa, Rkopis Ignacego Paderewskiego, 1918/1919

Na papierze firmowym hotelu Bristol Warszawa, prawdopodobnie przemówienie do ministrów na inauguracyjnym posiedzeniu rządu Paderewskiego 16.01.1919
Cena: 7000,00 zł
test
preview_063m

PRZEMOWA, RĘKOPIS IGNACEGO PADEREWSKIEGO, 1918/1919

Cena: 7000,00 zł

preview_063d

List Wierzytelny

Główna Komisja Wyborcza zawiadamia, że Ignacy Paderewski został posłem Sejmu Ustawodawczego, 30.01.1919
Cena: 7500,00 zł
test
preview_063d

LIST WIERZYTELNY

Cena: 7500,00 zł

240-szczypce-do-cukru-anglia-sheffield-cooper-brothers-1896

Szczypce Do Cukru, Anglia, Sheffield, Cooper Brothers, 1896

Srebro, próba sterling (925), waga 17 g, dł. 9 cm Puncowanie: TC/JWC; korona, lew, d
Cena: 172,00 zł
test

SZCZYPCE DO CUKRU, Anglia, Sheffield, Cooper Brothers, 1896

Cena: 172,00 zł

20140121_133458_081

Szczypce Do Cukru, Xix/xx W.

    Srebro, próba 800, waga 19 g, dł. 10,5 cm Puncowanie: S 800
Cena: 287,00 zł
test
20140121_133458_081

SZCZYPCE DO CUKRU, XIX/XX w.

Cena: 287,00 zł

14112-koziolkow-pod-sztucce-rokoko-austria

12 Koziokw Pod Sztuce W Stylu Rokokowym, Austria, Po 1867

Srebro, próba 800, waga 458 g; 9 x 3 cm

Puncowanie: głowa jamnika, monogram złotnika LL

Wyryty monogram: JN

Cena: 2300,00 zł
test

12 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE W STYLU ROKOKOWYM, Austria, po 1867

Cena: 2300,00 zł

102k-w-gordon

W. Gordon

CUD NAD WISŁĄ, 3 ćw. XX w. Olej, płótno; 50,5 x 77,5 cm Sygnowany l.d.: W. Gordon
Cena: 1204,00 zł
test
102k-w-gordon

W. GORDON

Cena: 1204,00 zł

4526

452. Jadwiga Rusiecka-krawczyska

Cena: 1100,00 zł
test
4526

452. Jadwiga RUSIECKA-KRAWCZYŃSKA

Cena: 1100,00 zł

4505

450. Jadwiga Rusiecka-krawczyska

Cena: 350,00 zł
test
4505

450. Jadwiga RUSIECKA-KRAWCZYŃSKA

Cena: 350,00 zł

4494

449. Jadwiga Rusiecka-krawczyska

Cena: 600,00 zł
test
4494

449. Jadwiga RUSIECKA-KRAWCZYŃSKA

Cena: 600,00 zł

44862

448. Jadwiga Rusiecka-krawczyska

OKIŚĆ, 1935
Cena: 800,00 zł
test
44862

448. Jadwiga RUSIECKA-KRAWCZYŃSKA

Cena: 800,00 zł

40632

406. Mahakala, Tybet, Xx W.

Cena: 1000,00 zł
test
40632

406. MAHAKALA, Tybet, XX w.

Cena: 1000,00 zł

39582

395. Lamparcica, Benin, Xix/xx W.

Cena: 1500,00 zł
test
39582

395. LAMPARCICA, Benin, XIX/XX w.

Cena: 1500,00 zł

393469

393. Baw. Kamboda, Xiii W. (?)

Cena: 1200,00 zł
test
393469

393. BAWÓŁ. Kambodża, XIII w. (?)

Cena: 1200,00 zł

388997

388. Świta Anna Samotrze, Xvi W.

Cena: 8800,00 zł
test
388997

388. ŚWIĘTA ANNA SAMOTRZEĆ, XVI w.

Cena: 8800,00 zł

37071

370. Sarenka, Niemcy, Neutettau, 1929-37

Cena: 750,00 zł
test
37071

370. SARENKA, Niemcy, Neutettau, 1929-37

Cena: 750,00 zł

36663

366. Koszyczek Pod Szklank, Polska, Warszawa, Fraget, 1896-1914

Cena: 900,00 zł
test
36663

366. KOSZYCZEK POD SZKLANKĘ, Polska, Warszawa, Fraget, 1896-1914

Cena: 900,00 zł

361579

361. Chopiec Z Koz, Francja, Xix W.

Cena: 900,00 zł
test
361579

361. CHŁOPIEC Z KOZĄ, Francja, XIX w.

Cena: 900,00 zł

36034

360. Jean-antonin Carles

BACHUS, 1903
Cena: 12500,00 zł
test
36034

360. Jean-Antonin CARLES

Cena: 12500,00 zł

35416

Jedenacie Widelczykw Do Ciasta Fason Ksistwo Warszawskie, Polska, Warszawa, Stanisaw Owczarski, Po 1931

Cena: 2500,00 zł
test
35416

JEDENAŚCIE WIDELCZYKÓW DO CIASTA fason Księstwo Warszawskie, Polska, Warszawa, Stanisław Owczarski, po 1931

Cena: 2500,00 zł

35218

352. Szczypce Do Cukru, Niemcy, Pforzheim, Robert Kraft, Po 1900

Cena: 150,00 zł
test
35218

352. SZCZYPCE DO CUKRU, Niemcy, Pforzheim, Robert Kraft, po 1900

Cena: 150,00 zł

351114

351. Sze Łyek, Polska, Toru, Ernst Plengorth, Ok. 1845

Cena: 700,00 zł
test
351114

351. SZEŚĆ ŁYŻEK, Polska, Toruń, Ernst Plengorth, ok. 1845

Cena: 700,00 zł

34782

347. Łopatka Do Ciasta Fason Poznaski, Polska, Warszawa, Po 1930

Cena: 500,00 zł
test
34782

347. ŁOPATKA DO CIASTA fason poznański, Polska, Warszawa, po 1930

Cena: 500,00 zł

333a

333a. Zestaw Śniadaniowy, Niemcy, Weiden, Seltmann, 1924-49

Cena: 500,00 zł
test
333a

333A. ZESTAW ŚNIADANIOWY, Niemcy, Weiden, Seltmann, 1924-49

Cena: 500,00 zł

33148

331. Zestaw Dekorowany W Stylu Watteau, Niemcy, Helena Wolfsohn. K. Xix W.

Cena: 1600,00 zł
test
33148

331. ZESTAW DEKOROWANY W STYLU WATTEAU, Niemcy, Helena Wolfsohn. k. XIX w.

Cena: 1600,00 zł

324b

324b. Zestaw Śniadaniowy, Niemcy, Weiden, Seltmann, Ok. 1930

Cena: 500,00 zł
test
324b

324B. ZESTAW ŚNIADANIOWY, Niemcy, Weiden, Seltmann, ok. 1930

Cena: 500,00 zł

301a2

301a. Talerz Z Par Pasterzy Pod Obeliskiem, Saksonia, Minia, 2 Po. Xix - Pocz. Xx W.

Cena: 1500,00 zł
test
301a2

301A. TALERZ Z PARĄ PASTERZY POD OBELISKIEM, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX - pocz. XX w.

Cena: 1500,00 zł

29225

292. Świty Jan Nepomucen, Xix/xx W.

Cena: 800,00 zł
test
29225

292. ŚWIĘTY JAN NEPOMUCEN, XIX/XX w.

Cena: 800,00 zł

28739

287. Chrystus Frasobliwy, Polska, Xix/xx W.

Cena: 1200,00 zł
test
28739

287. CHRYSTUS FRASOBLIWY, Polska, XIX/XX w.

Cena: 1200,00 zł

28687

Chrystus Zmartwychwstay, Xvii W.

Cena: 1200,00 zł
test
28687

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁY, XVII w.

Cena: 1200,00 zł

279137

279. Figura Chrystusa

Cena: 500,00 zł
test
279137

279. FIGURA CHRYSTUSA

Cena: 500,00 zł

277477

277. Anio, Xvii / Xviii W.

Cena: 700,00 zł
test
277477

277. ANIOŁ, XVII / XVIII w.

Cena: 700,00 zł

23138

231. Zegarek Damski, Szwajcaria, Mermod Freres, Ok. 1900

Cena: 7000,00 zł
test
23138

231. ZEGAREK DAMSKI, Szwajcaria, Mermod Freres, ok. 1900

Cena: 7000,00 zł

221798

221. Solniczka, Rosja, Moskwa, Juka Chaimowicz Łoziski, Ok. 1880

Cena: 600,00 zł
test
221798

221. SOLNICZKA, Rosja, Moskwa, Juka Chaimowicz Łoziński, ok. 1880

Cena: 600,00 zł

Strona 1 z 122