Zresetuj wszystko

Galeria:
Wybierz lokalizację
Strona 1 z 110
Wyników 1 - 36 z 3941

ARCHIWUM

20140429_133242_133

Łyka Pmiskowa Z Monogramem Cw, Austro-wgry, Po 1867

    Srebro, próba 3, waga 121 g, dł. 25,5 cm Puncowanie: w pięcioliściu głowa Diany, monogram złotnika VMS
Cena: 500,00 zł
test
20140429_133242_133

ŁYŻKA PÓŁMISKOWA Z MONOGRAMEM CW, Austro-Węgry, po 1867

Cena: 500,00 zł

158a-6-lyzeczek-slask-wroclaw-j-bruschke-pocz-xx-w

6 Łyeczek, Ślsk,wrocaw, J. Bruschke, Pocz. Xx W.

Srebro, próba 800, czerpaczki złocone, waga 142 g, dł. 14 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, J.B.N.

Cena: 600,00 zł
test

6 ŁYŻECZEK, Śląsk,Wrocław, J. Bruschke, pocz. XX w.

Cena: 600,00 zł

23829

238. Szabla Indoperska, Xix/xx W.

Stal, kość, dł. cłk. 91,5 cm, głowni 80 cm
Cena: 3000,00 zł
test
23829

238. SZABLA INDOPERSKA, XIX/XX w.

Cena: 3000,00 zł

237864

237. Szabla Indoperska, Xix/xx W.

Stal, mosiądz, drewno, dł. cłk. 92 cm, głowni 79 cm
Cena: 3000,00 zł
test
237864

237. SZABLA INDOPERSKA, XIX/XX w.

Cena: 3000,00 zł

133289

133. Salvador Dali

BLUŹNIERCY
Cena: 700,00 zł
test
133289

133. Salvador DALI

Cena: 700,00 zł

128527

128. Salvador Dali

PIEKŁO, PIEŚŃ 2
Cena: 700,00 zł
test
128527

128. Salvador DALI

Cena: 700,00 zł

10627

106. Krzysztof Skrczewski

OGRODNICY, 2008
Cena: 300,00 zł
test
10627

106. Krzysztof SKÓRCZEWSKI

Cena: 300,00 zł

09367

093. Miller

MADONNA Z DZIECIĄTKIEM, 1956
Cena: 200,00 zł
test
09367

093. MILLER

Cena: 200,00 zł

20120613_124341_079

Sze Widelczykw Do Ciasta, Polska, Warszawa, Wytwrnia Wyrobw Srebrnych, 1945 - 1963

Srebro, pr. 3, waga 136 g, dł. 14 cm

Znakowanie: cecha probierni warszawskiej z próbą 3; WW | S

Cena: 600,00 zł
test
20120613_124341_079

SZEŚĆ WIDELCZYKÓW DO CIASTA, Polska, Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, 1945 - 1963

Cena: 600,00 zł

120-6-lyzeczek-polska-krakow-po-1963

6 Łyeczek, Polska, Krakw, Po 1963

Srebro, próba 1, waga 62 g, dł. 10 cm

Puncowanie: WMS8; K, głowa w chuście, 1

Pudełko

Cena: 300,00 zł
test

6 ŁYŻECZEK, Polska, Kraków, po 1963

Cena: 300,00 zł

05649

056. Julian Maszyski

PRZYJECIE DO KONWIKTU, 1882
Cena: 600,00 zł
test
05649

056. Julian MASZYŃSKI

Cena: 600,00 zł

05591

055. Madonna Z Dziecitkiem, Xix W.

Olej, płótno; 35 x 26 cm
Cena: 1250,00 zł
test
05591

055. MADONNA Z DZIECIĄTKIEM, XIX w.

Cena: 1250,00 zł

215-talerz-z-tulipanem-i-niezapominajkami-saksonia-misnia

Talerz Z Tulipanem I Niezapominajkami, Saksonia, Minia, K. Xix / Pocz. Xx W.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, kołnierz z reliefem imitującym wiklinę Sygnowane kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, wyciskiem: 82; 4601
Cena: 460,00 zł
test

TALERZ Z TULIPANEM I NIEZAPOMINAJKAMI, Saksonia, Miśnia, k. XIX / pocz. XX w.

Cena: 460,00 zł

091-dzbanek-niemcy-stuttgart-eduard-foehr-ok-1860

Dzbanek, Niemcy, Stuttgart, Eduard Foehr, Ok. 1860

Srebro, próba 13, kość (izolatorki) waga 398 g, wys. 18 cm Puncowanie:13; FOEHR
Cena: 1725,00 zł
test

DZBANEK, Niemcy, Stuttgart, Eduard Foehr, ok. 1860

Cena: 1725,00 zł

037-portret-karola-langie-1848

Portret Karola Langie, 1848

MALARZ POLSKI Akwarela, papier; 15 x 12 cm Na odwrocie napis piórem: 1848 r. | ś.p. Karol Longie | jako poseł krakowski na Sejm | w Wiedniu
Cena: 1495,00 zł
test

PORTRET KAROLA LANGIE, 1848

Cena: 1495,00 zł

279-patera-wlochy-alessandria-peruggia-c-1944-1968

Patera, Wochy, Alessandria, Peruggia & C., 1944 - 1968

Srebro, próba 800, waga 430 g; 4,5 x 27 x 17,7 cm

Puncowanie: 800, w lewo uskrzydlony lew; w sześciokącie 376AL

Cena: 1840,00 zł
test

PATERA, Włochy, Alessandria, Peruggia & C., 1944 - 1968

Cena: 1840,00 zł

20150122_133423_018a

Tacka Owalna, Polska, Warszawa, Po 1963

Srebro, próba 3, waga 163 g, wys. 1,5, śr. 15,5 cm
Puncowanie: w prostokącie G.J; w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3
Cena: 517,00 zł
test
20150122_133423_018a

TACKA OWALNA, Polska, Warszawa, po 1963

Cena: 517,00 zł

20140331_145210_046

Stanisaw Jakubowski

    WAWEL, KURZA STOPKA Akwaforta, papier; 27 x 22 mm (odcisk klocka) Sygnowany ołówkiem pod ryciną: St. Jakubowski
Cena: 230,00 zł
test
20140331_145210_046

Stanisław JAKUBOWSKI

Cena: 230,00 zł

257-zestaw-kuchenny-z-polka

Zestaw Kuchenny Z Pk

Cena: 2875,00 zł
test
257-zestaw-kuchenny-z-polka

ZESTAW KUCHENNY Z PÓŁKĄ

Cena: 2875,00 zł

177-wazon-z-pejzazem-chiny-1-pol-xx-w

Wazon Z Pejzaem, Chiny, 1 Po. Xx W.

Porcelana, czerwona farba naszkliwna,złocenia,wys. 24 cm Sygnowany ideogramami chińskimi
Cena: 287,00 zł
test

WAZON Z PEJZAŻEM, Chiny, 1 poł. XX w.

Cena: 287,00 zł

a135_058

Szabla Paradna Oficerska, Nrd, 3 ćw. Xx W.

    Stal, niklowanie, drewno, skóra, emalia, dł. całk. w pochwie 102 cm; b. pochwy - 7 cm, głownia 83,5 cm
Cena: 747,00 zł
test
a135_058

SZABLA PARADNA OFICERSKA, NRD, 3 ćw. XX w.

Cena: 747,00 zł

20131105_172820_146

Tacka, Polska, Warszawa, Xx W.

    Srebro, próba 3, waga 129 g, wys. 1,5, śr. 17,7 cm Puncowanie: monogram złotnika JG; w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3
Cena: 402,00 zł
test
20131105_172820_146

TACKA, Polska, Warszawa, XX w.

Cena: 402,00 zł

20120613_132441_066

Deska I Tuczek Z Wzorem Cebulowym, Xix/xx W.

Porcelana, kobalt poszkliwny, drewno; deska 24 x 14, młotek dł. całk. 22, trzonek 6 x 6 cm

Cena: 518,00 zł
test
20120613_132441_066

DESKA I TŁUCZEK Z WZOREM CEBULOWYM, XIX/XX w.

Cena: 518,00 zł

tillowitz

Patera Dekorowana W Kwiaty, Ślsk, Tuowice (tillowitz), Reinhold Schlegelmilch, Po 1928

Porcelana, druk naszkliwny, złocenia, wys. 6, śr. 29,5 cm Sygnowany: zielonym drukiem: gwiazdka | w wieńcu RS | TILLOWITZ | na globusie EPOS
Cena: 172,00 zł
test
tillowitz

PATERA DEKOROWANA W KWIATY, Śląsk, Tułowice (Tillowitz), Reinhold Schlegelmilch, po 1928

Cena: 172,00 zł

38531

Hiroshige Ando

TOWARZYSTWO W DRODZE DO ŚWIĄTYNI ZŌJŌ-JI W TOKIO, 1840
Cena: 1500,00 zł
test
38531

HIROSHIGE ANDO

Cena: 1500,00 zł

374b

374b. Hironaka Netsuke, Ptak, Xix/xx W.

Cena: 500,00 zł
test
374b

374B. HIRONAKA NETSUKE, PTAK, XIX/XX w.

Cena: 500,00 zł

374a

374a. Gyokuseki Netsuke, Smok, K. Xix W.

Cena: 800,00 zł
test
374a

374A. GYOKUSEKI NETSUKE, SMOK, k. XIX w.

Cena: 800,00 zł

35532

355. Popiersie Dziewczynki, Xix/xx W.

Cena: 450,00 zł
test
35532

355. POPIERSIE DZIEWCZYNKI, XIX/XX w.

Cena: 450,00 zł

34952

349. Para Kandelabrw Z Dziewczyn I Wojownikiem W Strojach Antycznych, Xix/xx W.

Cena: 1900,00 zł
test
34952

349. PARA KANDELABRÓW Z DZIEWCZYNĄ I WOJOWNIKIEM W STROJACH ANTYCZNYCH, XIX/XX w.

Cena: 1900,00 zł

345466

345. Talerz Z R, Saksonia, Minia, Xix/xx W.

Cena: 450,00 zł
test
345466

345. TALERZ Z RÓŻĄ, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.

Cena: 450,00 zł

34412

344. Talerz Malowany W Indyjskie Kwiaty, Saksonia, Minia, Xix/xx W.

Cena: 300,00 zł
test
34412

344. TALERZ MALOWANY W INDYJSKIE KWIATY, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.

Cena: 300,00 zł

34389

343. Talerz Z Owocami, Saksonia, Minia, Pocz. Xix W.

Cena: 700,00 zł
test
34389

343. TALERZ Z OWOCAMI, Saksonia, Miśnia, pocz. XIX w.

Cena: 700,00 zł

Strona 1 z 110