Zresetuj wszystko

Galeria:
Wybierz lokalizację
Strona 1 z 106
Wyników 1 - 36 z 3790

Archiwum

010-v-damaso

V. Damaso

ŻOŁNIERZE I KWIACIARKA, Francja XIX/XX w. Olej, płótno; 54 x 65 cm Sygnowany p.d.:V. Damaso Na odwrocie pieczęć strasburskiej galerii sztuki.
Cena: 5750,00 zł
test
010-v-damaso

V. DAMASO

Cena: 5750,00 zł

40244

402. Skrzynia, Chiny, Xx W.

Drewno kamforowe, mosiądz; 48 x 88 x 42 cm
Cena: 2000,00 zł
test
40244

402. SKRZYNIA, Chiny, XX w.

Cena: 2000,00 zł

3983

398. Para Stranikw Fou, Chiny, Xx W.

Porcelana, niebieska farba podszkliwna, wys. 12 cm
Cena: 400,00 zł
test
3983

398. PARA STRAŻNIKÓW FOU, Chiny, XX w.

Cena: 400,00 zł

3977

397. Laska, Afryka, 2 Po. Xx W.

Drewno egzotyczne, biała farba, wys. 84 cm
Cena: 800,00 zł
test
3977

397. LASKA, Afryka, 2 poł. XX w.

Cena: 800,00 zł

396378

396. Sze Łyeczek, Wietnam, Ok. 1970

Srebro, próba 900, waga 78,8 g, dł. 10 cm
Cena: 500,00 zł
test
396378

396. SZEŚĆ ŁYŻECZEK, Wietnam, ok. 1970

Cena: 500,00 zł

39573

395. Laska, Afryka, 2 Po. Xx W.

Heban, wys. 105 cm
Cena: 800,00 zł
test
39573

395. LASKA, Afryka, 2 poł. XX w.

Cena: 800,00 zł

38432

384. Sygnet Ze Scen Azteck, Meksyk, Xx W.

Srebro, inkrustacja złotem, waga 7,04 g, rozmiar 18 mm
Cena: 300,00 zł
test
38432

384. SYGNET ZE SCENĄ AZTECKĄ, Meksyk, XX w.

Cena: 300,00 zł

38136

381. Para Foteli W Stylu Ludwika Xvi, Xix/xx W.

Drewno polichromia, złocenie, jedwab; 96 x 68 x 57 cm
Cena: 3000,00 zł
test
38136

381. PARA FOTELI W STYLU LUDWIKA XVI, XIX/XX w.

Cena: 3000,00 zł

38034

380. Auguste Moreau

SIEWCZYNI
Cena: 800,00 zł
test
38034

380. Auguste MOREAU

Cena: 800,00 zł

37152

371. Zegar Kominkowy Ze Żniwiark, Francja, Pary, Bracia Japy, Po 1855

Obudowa brąz, 31,5 x 41 x 10 cm
Cena: 1500,00 zł
test
37152

371. ZEGAR KOMINKOWY ZE ŻNIWIARKĄ, Francja, Paryż, Bracia Japy, po 1855

Cena: 1500,00 zł

36324

363. Zegar Portykowy, Francja, Ok. 1880

Obudowa drewno (palisander, intarsje), aplikacje brąz złocony, tarcza cynowa; 51 x 26,8 x 15,5 cm
Cena: 2500,00 zł
test
36324

363. ZEGAR PORTYKOWY, Francja, ok. 1880

Cena: 2500,00 zł

36269

362. 12 Talerzy Z Owocami, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1927-1928

Porcelana kobalt podszkliwny, nadruk naszkliwny, złocenie, śr.20,2 cm
Cena: 1300,00 zł
test
36269

362. 12 TALERZY Z OWOCAMI, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1927-1928

Cena: 1300,00 zł

3453

Henryk Ii Kossowski

RYBAK Z KOŁEM RATUNKOWYM, 1907
Cena: 3000,00 zł
test
3453

Henryk II KOSSOWSKI

Cena: 3000,00 zł

34322

343. Łyka I Widelec Pmiskowe, Model Aleksandra, Polska, Ok. 1930

Plater na nowym srebrze, dł. 27 cm
Cena: 200,00 zł
test
34322

343. ŁYŻKA I WIDELEC PÓŁMISKOWE, model Aleksandra, Polska, ok. 1930

Cena: 200,00 zł

319a

319a. Para Kolczykw

Złoto, próba 525, perły, waga cłk. 9,6 g, dł. 3,5 cm
Cena: 1100,00 zł
test
319a

319A. PARA KOLCZYKÓW

Cena: 1100,00 zł

308121

308. Łopatka, Niemcy, K. Xix W.

Srebro, próba 800, złocenie, waga 93 g, dł. 27 cm
Cena: 500,00 zł
test
308121

308. ŁOPATKA, Niemcy, k. XIX w.

Cena: 500,00 zł

307642

307. Paterka W Stylu Art Deco, Polska, Krakw, Stanisaw Sobik, Ok. 1935

Srebro, próba 3, waga 150 g, wys. 6,5, śr. 20 cm
Cena: 800,00 zł
test
307642

307. PATERKA W STYLU ART DECO, Polska, Kraków, Stanisław Sobik, ok. 1935

Cena: 800,00 zł

211-tacka-ksiazat-lippe-weissenfeld-niemcy-1867

290. Tacka Ksit Lippe-weissenfeld, Niemcy, 1867

Srebro, próba 12, waga 386 g, śr. 25 cm
Cena: 1500,00 zł
test

290. TACKA KSIĄŻĄT LIPPE-WEISSENFELD, Niemcy, 1867

Cena: 1500,00 zł

26163

261. Ikona, Świty Mitrofan Woroneski, Rosja, 2 Po. Xix W.

Tempera, deska, 31 x 24,5 cm
Cena: 1000,00 zł
test
26163

261. IKONA, ŚWIĘTY MITROFAN WORONESKI, Rosja, 2 poł. XIX w.

Cena: 1000,00 zł

26093

260. Ikona, Chrystus Pantokrator, Rosja, 2 Po. Xix W.

Tempera, deska, okład mosiężny, srebrzony, złocony; 22 x 18 cm
Cena: 1600,00 zł
test
26093

260. IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, 2 poł. XIX w.

Cena: 1600,00 zł

239a6

239a. Kieliszek, Rosja, Po 1908

Srebro, próba 84, waga 88,4 g, wys. 15 cm
Cena: 300,00 zł
test
239a6

239A. KIELISZEK, Rosja, po 1908

Cena: 300,00 zł

22667

226. Muszla Przybicy Z Popiersiem Minerwy, Xix/xx W.

12 x 17 cm, medalion10,5 x 8 cm
Cena: 700,00 zł
test
22667

226. MUSZLA PRZYŁBICY Z POPIERSIEM MINERWY, XIX/XX w.

Cena: 700,00 zł

219667

219. Broszka, Ok. 1930

Złoto, rubin, waga cłk. 3,28 g, dł. cłk. 48 mm, kamień 7 mm
Cena: 1500,00 zł
test
219667

219. BROSZKA, ok. 1930

Cena: 1500,00 zł

20191

201. Sztuka Polska. Malarstwo

pod kierownictwem Feliksa Jasieńskiego i Adama Łady Cybulskiego
Cena: 220,00 zł
test
20191

201. SZTUKA POLSKA. MALARSTWO

Cena: 220,00 zł

194929

194. Pruska Szpada Oficera Piechoty Lub Urzdnicza Wz 1816, Xix W.

dł. cłk. w pochwie 90 cm, bez pochwy 88,5 ch, głowni 73,5 cm
Cena: 3000,00 zł
test
194929

194. PRUSKA SZPADA OFICERA PIECHOTY LUB URZĘDNICZA wz 1816, XIX w.

Cena: 3000,00 zł

18749

187. Paasz Podoficerski, Hiszpania, Xx W.

Stal, biały metal, niklowanie, masa plastyczna, lakier, dł. cłk. w pochwie 94,5 cm, bez pochwy 89 cm, głowni 77 cm
Cena: 800,00 zł
test
18749

187. PAŁASZ PODOFICERSKI, Hiszpania, XX w.

Cena: 800,00 zł

17883

178. Szec Łyeczek Z Koszem Kwiatw Na Kartuszu, Polska, Warszawa, Cyprian Łabcki, 1884

Srebro, próba 84, waga 160,5 g, dł. 15,5 cm
Cena: 1500,00 zł
test
17883

178. SZEŚC ŁYŻECZEK Z KOSZEM KWIATÓW NA KARTUSZU, Polska, Warszawa, Cyprian Łabęcki, 1884

Cena: 1500,00 zł

163a5

163a. Medal, Jzef Poniatowski, Huta Biaogon, Xix W.

Proj. Françoisa Augustina Caunoisa, 1813
Cena: 300,00 zł
test
163a5

163A. MEDAL, JÓZEF PONIATOWSKI, Huta Białogon, XIX w.

Cena: 300,00 zł

163_18

163. Zestaw Odznacze

ZESTAW ODZNACZEŃ
Cena: 900,00 zł
test
163_18

163. ZESTAW ODZNACZEŃ

Cena: 900,00 zł

15851

158. Jerzy Kouchowski

SZWOLEŻER PIERWSZEGO PUŁKU GWARDII CESARSKIEJ, 1947
Cena: 850,00 zł
test
15851

158. Jerzy KOŻUCHOWSKI

Cena: 850,00 zł

150777

150. Klamra Od Pasa Powstaca Styczniowego

Mosiądz; 9,5 x 6,5 cm
Cena: 4000,00 zł
test
150777

150. KLAMRA OD PASA POWSTAŃCA STYCZNIOWEGO

Cena: 4000,00 zł

129712

129. Waza, Polska, Warszawa, Pracownia Majoliki Artystycznej Czechowski-wojnacki, 1917-31

Fajans, farby naszkliwne, wys. z pokrywką 37,5 cm
Cena: 3000,00 zł
test
129712

129. WAZA, Polska, Warszawa, Pracownia Majoliki Artystycznej Czechowski-Wojnacki, 1917-31

Cena: 3000,00 zł

11598

115. Zdzisaw Lachur

TRZY GŁOWY
Cena: 1000,00 zł
test
11598

115. Zdzisław LACHUR

Cena: 1000,00 zł

11246

112. Zdzisaw Lachur

STUDIA ANIOŁÓW, 1969
Cena: 1000,00 zł
test
11246

112. Zdzisław LACHUR

Cena: 1000,00 zł

11158

111. Zdzisaw Lachur

TRZY POSTACIE
Cena: 1000,00 zł
test
11158

111. Zdzisław LACHUR

Cena: 1000,00 zł

Strona 1 z 106