Sprzedaż monet kolekcjonerskich

sprzedaż monet, sprzedaż monet kolekcjonerskichJesteś fanem numizmatyki? Poszukujesz monet kolekcjonerskich – zarówno tych popularnych, jak i „białych kruków”? Zależy Ci na tym, by powiększyć swoją kolekcję, współpracując z doświadczonym ekspertem, który zapewni dostęp do wyjątkowych okazów? Dom Aukcyjny Ostoya jest więc miejscem dla Ciebie.

Od lat prowadzimy sprzedaż monet kolekcjonerskich, a bogata gama ciekawych okazów sprawia, że znajdzie u nas coś dla siebie zarówno doświadczony numizmatyk, jak i początkujący miłośnik monet. Nasza kolekcja stale się poszerza. Dlatego zachęcamy do śledzenia propozycji na bieżąco.

Sprzedaż monet kolekcjonerskich: Warszawa

Monety – zarówno kolekcjonerskie, jak i stare to nasza pasja. Wiemy o nich wiele, a informacjami chętnie dzielimy się z gośćmi naszej galerii. Jeśli jesteś kolekcjonerem i poszukujesz wyjątkowego okazu, odwiedź naszą siedzibę i porozmawiaj. Naszym Klientom oferujemy:

- fachowe doradztwo – doświadczenie w branży numizmatyki sprawia, że dysponujemy szeroką wiedzą o monetach, które są w naszej kolekcji,
- sprawdzone źródło pochodzenia monet – każda z nich została zweryfikowana przez eksperta pod kątem oryginalności i legalnego pochodzenia – to fundament, gdy chodzi o sprzedaż monet,
- uczciwe, atrakcyjne stawki – adekwatne do wartości rynkowej oferowanych numizmatów,
- przyjazną atmosferę współpracy.

Zachęcamy również do współpracy osoby, które dysponują starymi bądź kolekcjonerskimi monetami, które chcą sprzedać.

Więcej informacji uzyskasz w naszej siedzibie bądź kontaktując się z nami mailowo czy telefonicznie. Zapraszamy!

164-wyniki
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach


Joomla Extensions powered by Joobi