Skup starych monet - monety kolekcjonerskie - numizmatyka

Skup monet, skup monet warszawa, monety kolekcjonerskie, numizmatyka, numizmatyka warszawa, skup starych monet, skup złotych monet, skup srebrnych monetMonetami jako środkiem płatniczym posługujemy się od tysięcy lat. Na przestrzeni wieków zmieniał się materiał, z którego były wykonywane, ich kształt, technika bicia, rozmiar… To fascynująca pamiątka, która jest najlepszym świadectwem naszej przeszłości, ale i obiektem o dużej wartości.

Natknąłeś się na starą monetę podczas porządkowania strychu, garażu czy przeglądania pamiątek rodzinnych? Być może masz w ręku prawdziwy skarb. By przekonać się o wartości swojego odkrycia, odwiedź nasz skup monet. Przyjmujemy zarówno monety sprzed lat (i wieków), jak i monety kolekcjonerskie, np. te wydawane przez NBP na specjalne okazje.

Skup starych monet: Warszawa i okolice

Numizmatyka jest jedną z naszych pasji i dziedziną, o której wiemy wiele. Dzięki doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku, z łatwością dokonamy wyceny Twojej monety, określając, czy jest oryginalna oraz czy zasługuje na miano numizmatu. Co zaś najważniejsze – zaproponujemy Ci za nią uczciwą cenę.

Dlaczego warto wybrać nasz skup złotych monet?

- Każdą monetę poddajemy wnikliwej analizie eksperckiej – dzięki temu, zapewniamy uczciwą, realistyczną wycenę, korzystną dla Ciebie.
- Gwarantujemy skup srebrnych monet i wszystkich pozostałych, które mają wartość kolekcjonerską za gotówkę.
- Zapewniamy fachową obsługę i rzetelne informacje o każdym numizmacie, który zostanie do nas przyniesiony.
- Zapewniamy bardzo przejrzyste zasady współpracy – każda transakcja odbywa się na wspólnie ustalonych warunkach, bez ukrytych kosztów, prowizji etc.

Nasz salon mieści się w Warszawie – odwiedź galerię lub skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegóły!

164-wyniki
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach


Joomla Extensions powered by Joobi