PARA KLASYCYSTYCZNYCH KANDELABRÓW SZEŚCIOŚWIECOWYCH, Francja, 1 tercja XIX w.
Brąz, odlewany, cyzelowany złocony i patynowany, wys. 70 cm
Szczegóły produktu Na ośmiokątnych, patynowanych na czarno podstawach, giloszowane, złocone cylindry zwieńczone kulami, na nich stojące, uskrzydlone postacie kobiece, patynowane na czarno; w podniesionych dłoniach trzymają pięcioramienne zwieńczenie, złocone, z wtórną elektryfikacją.
Obiekt pałacowy rangi muzealnej.

Cena: 31625,00 zł