EKRYTUAR, XIX/XX w.
Brąz odlewany, cyzelowany, złocony; 13 x 36,5 x 24,5 cm
Na lwich łapach z dwoma kałamarzami o pokrywkach na zawiasach
Wybite: 1111
Szczegóły produktu Brak wkładów

Cena: 3220,00 zł