KANDELBAR SIEDMIOŚWIECOWY, XVIII/XIX w.
Brąz złocony (dwa rodzaje złocenia - matowe i polerowane) i patynowany na czarno, wys. 86 cm
Ślady po elektryfikacji
Szczegóły produktu

Cena: 8970,00 zł