TRZY ŚWIECZNIKI KOLUMNOWE, Polska, Warszawa, ok. 1830
Brąz złocony, wys. 31 cm, śr. podstawy 14,5 cm
Na kolistej podstawie zdobionej na brzegu ornamentem palmetowym, dalej girlandami kwiatowymi z motylami, , trzon u dołu zdobiony girlandami i palmetami, wyżej kanelowany, zwieńczony koszem z wieńcem owoców, tuleja tulipanowa z profitką.
Stan zachowania: jeden ze świeczników wtórnie zelektryfikowany

Pochodzenie: kolekcja Rotwandów

Szczegóły produktu

Cena: 5175,00 zł