KARAFKA poczet-krolow 162-swig 162-jezdziec 162-styka

PRZYJMUJEMY SREBRA NA AUKCJE

PRZYJMUJEMY MALARSTWO NA AUKCJE

  • Filtruj
  Nazwa Opis Cena
069-fotografie-ze-zbiorow-mieczyslawa-ptasnika
069. FOTOGRAFIE ZE ZBIORÓW MIECZYSŁAWA PTAŚNIKA

Estymacja 1200 - 2000

1000 zł
72odznaki-zwiazku-rezerwistow
072. MINIATURA PAMIĄTKOWEJ ODZNAKI OFICERSKIEJ ZWIĄZKU REZERWISTÓW, IIRP, wz 1927

Brąz, srebrzenie, emalia, trzyczęściowa, słupek, nakrętka, śr. 22 mm

Estymacja 250 - 300

200 zł
075-odznaka-za-wilno-1919
075. ODZNAKA ZA WILNO 1919

Srebro, 30 x 30 mm, kontra, słupek, nakrętka

Na rewersie wybity numer: 1669

Estymacja 700 - 800

600 zł
076-odznaka-16-pulk-ulanow-wielkopolskich-bydgoszcz-wz-1925
076. ODZNAKA, 16 PUŁK UŁANÓW WIELKOPOLSKICH, Bydgoszcz, wz. 1925 Srebro, próba 800; 40 x 40 mm, słupek, nakrętka Na rewersie wybite: 800 Estymacja 1700 - 2000 1400 zł
79odznaka-pamiatkowa-5-kresowej-dywizji-piechoty
079. ODZNAKA PAMIĄTKOWA 5 KRESOWEJ DYWIZJI PIECHOTY, Włochy, F.M. Lorioli, Milano - Roma Srebro, próba 800, brąz, emalia; 42 x 40 mm, trzyczęściowa, łączona nitem, słupek, nakrętka Puncowanie:... 450 zł
080-medal-jozef-pilsudski-1930
080. MEDAL JÓZEF PIŁSUDSKI, 1930 Autor Józef Aumiller Brąz, śr. 55 mm A: Popiersie w lewo. W otoku: MARSZAŁEK JÓZEF... 250 zł
081-medal-dziesieciolecia-odzyskanej-niepodleglosci-1928
081. MEDAL DZIESIĘCIOLECIA ODZYSKANEJ NIEPODLEGŁOŚCI, 1928

Brąz, śr. 35 mm

Estymacja 180 - 200

150 zł
082-medal-za-dlugoletnia-sluzbe-20-lat-polska-1938
082. MEDAL ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ (20 lat), Polska, 1938 Srebro, próba 950, śr. 36 mm Puncowanie: Ag 0950, znak Mennicy Warszawskiej Estymacja 250 - 280 200 zł
083-krzyz-walecznych-1944
083. KRZYŻ WALECZNYCH 1944

Brąz, 44 x 44 mm, wstążka

Estymacja 350 - 400

300 zł
084-odznaka-1-brygady-strzelcow
084. ODZNAKA 1 BRYGADY STRZELCÓW, Szkocja, Edynburg, Kirkwood & Son, 1942 Brąz, srebrzenie, 68 x 40 mm Dwuczęściowa, słupek, nakrętka (dobrana) Na rewersie wybite: SCOTLAND... 900 zł
085-krzyz-pamiatkowy-monte-cassino
085. KRZYŻ PAMIĄTKOWY MONTE CASSINO

Brąz, 40 x 40 mm, wstążka,

Wybity numer 45474

Estymacja 600 - 700

500 zł
086-medal-za-odre-nyse-i-baltyk
086. MEDAL ZA ODRĘ NYSĘ I BAŁTYK

Brąz, śr. 33 mm, wstążka

Estymacja 35 - 40

30 zł
087-srebrny-medal-zasluzonym-na-polu-chwaly-1944
087. SREBRNY MEDAL ZASŁUŻONYM NA POLU CHWAŁY 1944

Srebro, śr.40 mm, wstążka

Estymacja 450 - 500

350 zł
088-wieslaw-sawczuk
088. Wiesław SAWCZUK KOŚCIUSZKOWCY, 1974 Olej, płótno; 55 x 45,5 cm Sygnowany p.d.: Wiesław Sawczuk Na odwrocie... 1000 zł
089-odznaka-pamiatkowa-1-dywizji-piechoty
089. ODZNAKA PAMIĄTKOWA 1 DYWIZJI PIECHOTY Mosiądz srebrzony, emalia; 41 x 36 mm, kontra, słupek, nakrętka sygnowana: Mennica Państwowa Estymacja... 70 zł
090-kilim-w-stylu-art-deco-polska-pol-xx-w
090. KILIM W STYLU ART DECO, Polska, poł. XX w.

Wełna; 190 x 260 cm

Estymacja 1200 - 1500

800 zł
091-anna-jaxa-chamiec
091. Anna JAXA-CHAMIEC PORTRET DZIEWCZYNKI, 1982 Akwarela, gwasz, iworyna; 74 x 65 mm Sygnowany wzdłuż lewej krawędzi:... 1500 zł
092-kauko-kalervo-raesaenen
092. Kauko Kalervo RÄSÄNEN

MEDAL TEATRALNY, 1985

Brąz, odlew, śr.11 cm

Sygnowany: Kauko Rasanen 85

350 zł
093-stanislaw-slodowy
093. Stanisław SŁODOWY MEDAL PAMIĄTKOWY Z OKAZJI OTWARCIA MUZEUM W ZAMKU PIASTOWSKIM W GLIWICACH, 1988 Brąz, odlew 11 x 11 cm Dowód... 500 zł
094-mapa-holandii-3-cw-xx-w
094. MAPA HOLANDII, 3 ćw. XX w.

Szkło, 10 x 8,7 x 2,5 cm

Pudełko

Dla Mieczysława Ptaśnika

Estymacja 500 - 600

300 zł
095-medal-weteranow-wielkiej-wojny-niemcy-1921
095. MEDAL WETERANÓW WIELKIEJ WOJNY, Niemcy, 1921 Brąz złocony, 46 x 31 mm Tzw. Medal Hindenburga nadawany przez związek kombatantów Kyffhäuserbund... 200 zł
096-medal-pamiatkowy-wielkiej-wojny-wegry-1929
096. MEDAL PAMIĄTKOWY WIELKIEJ WOJNY, Węgry, 1929

Wojskowy, tombak, srebrzony, śr. 36 mm, wstążka

Estymacja 120 - 150

100 zł
097-medal-z-lichwiarzem-niemcy-drezno-1923
097. MEDAL Z LICHWIARZEM, Niemcy, Drezno, 1923 Autor: Friedrich Wilhelm Hörnlein Miedź, śr.37 mm A: nagi mężczyzna siedzący na snopie,... 300 zł
098-medal-hiperinflacja-niemcy-drezno-1923
098. MEDAL HIPERINFLACJA, Niemcy, Drezno, 1923

Autor: Friedrich Wilhelm Hörnlein

Miedź, śr.37 mm

Estymacja 400 - 500

300 zł
099-medal-hiperinflacja-niemcy-saksonia-1923
099. MEDAL HIPERINFLACJA, Niemcy, Saksonia, 1923 Miedź, śr.28 mm A: Kobieta z dzieckiem, sygn. A H R: 1923 Im August kost in Sachsen… Estymacja... 300 zł
10 EXLIBRISÓW GRAFIKÓW POLSKICH DLA INTELEKTUALISTÓW FRANCUSKICH, 1956 Wstęp Tadeusza Lesznera, Amsterdam: N. Key, 1956.; s. 28; 28 x 20 сm Nakład 100 numerowanych egzemplarzy,... 115 zł
10 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.

Mosiądz srebrzony, dł. 8,5 cm

Puncowanie: GALW

690 zł
129-10-lyzeczek-do-kawy-z-motywem-lilii-niemcy-xx-w
10 ŁYŻECZEK DO KAWY Z MOTYWEM LILII, Niemcy, XX w. Srebro, próba 800, złocenie, waga 118 g, dł. 11 cm Puncowanie: półksiężyc, korona,... 460 zł
10 ŁYŻECZEK SECESYJNYCH, Polska, Warszawa, Fraget, po 1896 Metal srebrzony, dł. 14,3 cm Puncowanie: dwugłowy orzeł, w prostokącie FRAGET; w rombie N; w prostokącie... 690 zł
201-10-wypisow-z-archiwum-poznanskiego-23-02-1895
10 WYPISÓW Z ARCHIWUM POZNAŃSKIEGO, 23.02.1895 Z dokumentów dotyczących Wybranowskich z lat 1460, 1463, 1473, 1498, 1499, 1599 Rękopisy po łacinie,... 6900 zł
10-zl-20-lecie-pontyfikatu-jana-pawla-ii-1998
10 zł 20-lecie pontyfikatu Jana Pawła II, 1998 140 zł
10-zl-powszechna-deklaracja-praw-czlowieka
10 zł 50. rocznica przyjęcia przez ONZ Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, 1998 230 zł
nagano
10 zł XVIII. Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Nagano, 1998 130 zł
zygmuntiii
10 zł Zygmunt III Waza, 1998 400 zł
10-zl-100-lat-teatru-polskiego-w-warszawie-2013
10 zł, 100 lat Teatru Polskiego w Warszawie, 2013 150 zł
10-zl-topr-2009
10 zł, 100. rocznica powstania Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, 2009 50 zł
mnw-150-lat
10 zł, 150 lat Muzeum Narodowego w Warszawie, 2012 100 zł
10-zl-20-lecie-nszz-solidarnosc-150
10 zł, 20-lecie NSZZ Solidarność, 2000 150 zł
10-zl-5-zl-z-1936-r-zaglowiec-2005
10 zł, 5 zł z 1936 r. (żaglowiec), 2005 65 zł
10-zl-60-rocznica-powstania-warszawskiego-2004
10 zł, 60. rocznica Powstania Warszawskiego, 2004 50 zł
10-zl-gajcy-2009
10 zł, 65. rocznica Powstania Warszawskiego - poeci warszawscy Tadeusz Gajcy, 2009 50 zł
10-zl-80-rocznica-odzyskania-niepodleglosci-1998
10 zł, 80. Rocznica Odzyskania Niepodległości, 1998 200 zł
10-zl-90-rocznica-powstania-wielkopolskiego-2008
10 zł, 90. rocznica Powstania Wielkopolskiego, 2008 50 zł
10-zl-boleslaw-prus-2012
10 zł, Bolesław Prus, 2012 110 zł
10-zl-czeslaw-milosz-1911-2004-2011
10 zł, Czesław Miłosz (1911 - 2004), 2011 80 zł
10-zl-dzieje-zlotego-2006
10 zł, Dzieje złotego, 2006 70 zł
10-zl-dzieje-zlotego-2007
10 zł, Dzieje złotego, 2007 80 zł
10-zl-ernest-malinowski-1999
10 zł, Ernest Malinowski, 1999 220 zł
10-zl-topnoc
10 zł, Europa bez barier – 100-lecie Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi, 2011 90 zł
10-zl-ferdynand-antoni-ossendowski-2011
10 zł, Ferdynand Antoni Ossendowski, 2011 90 zł
162-WYNIKI
preload image preload image
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi