Sztuka współczesna

  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria Producent Cena
037-aleksander-soltan
Aleksander SOŁTAN KANONIA NA WARSZAWSKIEJ STARÓWCE Autolitografia, papier; 151 x 115 mm Sygnowany ołówkiem:... grafika i rysunek Salon Aukcyjny 172,00 zł
402-aleksiej-wladymirowicz-otreszko
Aleksiej Władymirowicz OTRESZKO DACHY TBILISI Olej, tektura; 36,5 x 57 cm Sygnowany p.d.: Отрешко Na odwrocie nalepka z opisem... malarstwo współczesne Salon Aukcyjny 1204,00 zł
049-alfred-terlecki
Alfred TERLECKI

CZERWONE BERETY, 1963

Olej, płótno; 75 x 92 cm

Sygnowany p.d.: ALFRED TERLECKI |1963

malarstwo współczesne Galeria na Freta 3450,00 zł
ALICJA WAHL

W PEJZAŻU...!

Sztuka współczesna Salon Aukcyjny 4600,00 zł
195-alicja-wahl
Alicja WAHL

CZTERY KOBIETY, 1991

Tusz, piórko, papier; 22 x 17 cm

Sygnowany d.: 1991 A. WAHL

malarstwo współczesne Galeria na Freta 575,00 zł
Alojzy BALCERZAK DOMOSTWO W ZIMOWYM PEJZAŻU
Olej, płótno; 70 x 100 cm
Sygnowany p.d.: A. Balcerzak
malarstwo współczesne Salon Aukcyjny 920,00 zł
177-alternatywna-rzeczywistosc-2016
ALTERNATYWNA RZECZYWISTOŚĆ, 2016

Olej, płótno; 80 x 190 cm

Sygnowany p.d.: WSporski

malarstwo współczesne Salon Aukcyjny 7225,00 zł
170-andrzej-strumillo
Andrzej STRUMIŁŁO THE STORY OF CHRISMAS, 1973 Cynkografia, papier; 52,5 x 47,5 cm 6 il.+ 2 karty z tekstem Wyd.: Pracownie... grafika i rysunek Salon Aukcyjny 1380,00 zł
Andy WARHOL FLOWERSSerigrafia, papier; 91,4 x 91,4 cmNa odwrocie dwa stemple: published by Sunday B. Morning; fill... grafika i rysunek Salon Aukcyjny 2070,00 zł
165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi