Agnieszka KORCZAK-OSTROWSKA

Cena: 920,00 zł

DZIEWCZYNA Z MOTYLEM, 2017

Akryl, płótno; 60 x 30 cm

Sygnowany p.d.; AGNES 17

Agnieszka KORCZAK-OSTROWSKA

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (dyplom 1972). Przez wiele lat aktywnie uczestniczyła w paryskim życiu artystycznym.

165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi