Agnieszka KORCZAK-OSTROWSKA

Cena: 920,00 zł

DZIEWCZYNA Z PTAKIEM, 2017

Akryl, płótno; 50 x 50 cm

Sygnowany p.d.: AGNES 17

Agnieszka KORCZAK-OSTROWSKA

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (dyplom 1972). Przez wiele lat aktywnie uczestniczyła w paryskim życiu artystycznym.

165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi