grafika i rysunek

  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria Producent Cena
Adela SZWAJA RUINY ZAMKU W MIROWIEPastel, akwarela, gwasz, papier; 37 x 48 cm (w świetle p-p)Sygnowany l.d.: A. S.Sygnowany... grafika i rysunek Galeria na Freta 1725,00 zł
380-alegoria-slonca-1969
ALEGORIA SŁOŃCA, 1969 GRAFIK POLSKI Linoryt, papier; 24,5 x 17 cm Sygnowany ołówkiem pod ryciną: HG.69 Dwie odbitki grafika i rysunek Salon Aukcyjny 402,00 zł
037-aleksander-soltan
Aleksander SOŁTAN KANONIA NA WARSZAWSKIEJ STARÓWCE Autolitografia, papier; 151 x 115 mm Sygnowany ołówkiem:... grafika i rysunek Salon Aukcyjny 172,00 zł
170-andrzej-strumillo
Andrzej STRUMIŁŁO THE STORY OF CHRISMAS, 1973 Cynkografia, papier; 52,5 x 47,5 cm 6 il.+ 2 karty z tekstem Wyd.: Pracownie... grafika i rysunek Salon Aukcyjny 1380,00 zł
Andy WARHOL FLOWERSSerigrafia, papier; 91,4 x 91,4 cmNa odwrocie dwa stemple: published by Sunday B. Morning; fill... grafika i rysunek Salon Aukcyjny 2070,00 zł
ARTYSTA POLSKI

KARYKATURA, 1961
Ołówek, papier; 22 x 15 cm
Sygnowany p.d.: 21. 9. 61 | (...)

grafika i rysunek Salon Aukcyjny 690,00 zł
BIENIEK Ignacy (1925-1993)

BRZÓZA KRÓLEWSKA, 1981

grafika i rysunek Salon Aukcyjny 3048,00 zł
Bogusław BRANDT EKSLIBRIS WŁASNY, 1950 Miedzioryt, papier; 85 x 93 cm (odcisk płyty) Sygnowany ołówkiem pod ryciną... grafika i rysunek Salon Aukcyjny 115,00 zł
165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi