Sztuka współczesna

  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria Producent Cena
068a-8-fotografii-ze-zbiorow-stanislawa-chmielaka
8 FOTOGRAFII ZE ZBIORÓW STANISŁAWA CHMIELAKA

Militaria Salon Aukcyjny 460,00 zł
A. MATWIEJEW

LAS SOSNOWY ZIMĄ,1991

malarstwo współczesne Salon Aukcyjny 1725,00 zł
Adam Bunsch

Na plaży, 1954

malarstwo współczesne Salon Aukcyjny 920,00 zł
Adela SZWAJA RUINY ZAMKU W MIROWIEPastel, akwarela, gwasz, papier; 37 x 48 cm (w świetle p-p)Sygnowany l.d.: A. S.Sygnowany... grafika i rysunek Galeria na Freta 1725,00 zł
272-agnieszka-korczak-ostrowska
Agnieszka KORCZAK-OSTROWSKA

DZIEWCZYNA Z PTAKIEM, 2017

Akryl, płótno; 50 x 50 cm

Sygnowany p.d.: AGNES 17

271-agnieszka-korczak-ostrowska
Agnieszka KORCZAK-OSTROWSKA

DZIEWCZYNA Z MOTYLEM, 2017

Akryl, płótno; 60 x 30 cm

Sygnowany p.d.; AGNES 17

252-album-ze-zdjeciami-rodziny-janiszewskich
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI RODZINY JANISZEWSKICH 30 x 19 cm, na okładce reprodukcja: alpejski dom 34 kart, 27 zdjęć w większości portretowych, k. XIX - 1 poł.... fotografia Salon Aukcyjny 4370,00 zł
253-album-ze-zdjeciami-rodziny-stabrowskich
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI RODZINY STABROWSKICH Zeszyt, gładki, pożółkły, na okładce ołówkiem: Stabrowski Naklejonych 47 zdjęć... fotografia Salon Aukcyjny 920,00 zł
254-album-ze-zdjeciami-stabrowskich-i-janiszewskich
ALBUM ZE ZDJĘCIAMI STABROWSKICH I JANISZEWSKICH 23 x 28,5 cm, brązowa okładka marmurkowa,wiązany sznurkiem 18 kart, 40 zdjęć z 1930 r. w portretowe,... fotografia Salon Aukcyjny 1150,00 zł
380-alegoria-slonca-1969
ALEGORIA SŁOŃCA, 1969 GRAFIK POLSKI Linoryt, papier; 24,5 x 17 cm Sygnowany ołówkiem pod ryciną: HG.69 Dwie odbitki grafika i rysunek Salon Aukcyjny 402,00 zł
164-wyniki
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi