Sztuka dawna

  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria Producent Cena
koziolkow-pod-sztucce-polska-warszawa-m-zybert
12 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, M. Zybert, ok. 1900

Metal srebrzony, wys. 2,9, dł. 8,5 cm

Sygnowane: M.ZYBERT

srebra i platery Salon Aukcyjny 460,00 zł
139-12-lyzeczek-do-kawy-niemcy-berlin-vollgold-ok-1870
12 ŁYŻECZEK DO KAWY, Niemcy, Berlin, Vollgold, ok. 1870 Srebro, próba 750, waga 179 g, dł. 11,5 cm Puncowanie: RuK V 750 Wyryty monogram: S.B. Pudełko... srebra i platery Salon Aukcyjny 690,00 zł
170-12-lyzeczek-do-kawy-niemcy-brema-koch-bergfeld
12 ŁYŻECZEK DO KAWY, Niemcy, Brema, Koch & Bergfeld, ok. 1880 Srebro, próba 800, czerpaczki złocone, waga 180 g, dł.10,5 cm Puncowanie: patera, 800 Pudełko srebra i platery Salon Aukcyjny 920,00 zł
228-12-lyzeczek-i-szczypce-chiny-szanghaj
12 ŁYŻECZEK I SZCZYPCE DO CUKRU, Chiny, Szanghaj, Tuck Chang, ok. 1920

Srebro, waga 17 g, dł. 10,5 cm

Puncowanie: ideogramy chińskie; TC

Pudełko

srebra i platery Salon Aukcyjny 747,00 zł
264-12-lyzeczek-srebrnych
12 ŁYŻECZEK SREBRNYCH 273 g 7 próby 84, dł. 14 cm, Rosja, Moskwa, Iwan Gubkin, 1841 - 1867 1 próby 12, dł.... srebra i platery Salon Aukcyjny 1150,00 zł
12 ŁYŻECZEK Z AŻUROWYMI TRZONKAMI, Szwecja, Göteborg, Cesons, 1973 Srebro, próba 830, waga 117 g, dł. 10,6 cm Puncowanie: CESONS; G pod koroną; trzy korony; S; Y9 srebra i platery Salon Aukcyjny 402,00 zł
184-12-lyzeczek-z-herbem-rostocku-niemcy-xx-w
12 ŁYŻECZEK Z HERBEM ROSTOCKU, Niemcy, XX w.

Srebro, próba 800, emalia, waga 160 g, dł. 10,5 cm

Puncowanie: MR800

Pudełko

12 ŁYŻECZEK, Austria, Wiedeń, Klinkosch, lata 80-te XIX w. Srebro, próba 3, waga 401 g, dł. 14,5 cm Wyryty monogram: FK Puncowanie: w sześciokącie głowa... srebra i platery Salon Aukcyjny 1437,00 zł
12 ŁYŻECZEK, Austria, Wiedeń, Klinkosch, lata 80-te XIX w. Srebro, próba 3, waga 220 g, dł. 11,5 cm Wyryty monogram: FK Puncowanie: w sześciokącie głowa... srebra i platery Salon Aukcyjny 805,00 zł
259-12-lyzeczek-niemcy-alburg-3-cw-xix-w
12 ŁYŻECZEK, Niemcy, Alburg, 3 ćw. XIX w.

Srebro, próba 12, waga 160 g, dł. dł. 15 cm

Puncowanie: 12; ALBURG

Wyryty monogram: ABM

srebra i platery Salon Aukcyjny 575,00 zł
165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi