rzeźba

  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria Producent Cena
055-antoni-kurzawa
Antoni KURZAWA MAZUR Odlew Juliusz Mirowski, Warszawa, 1922 Brąz, złocenie, biały marmur (podstawa), wys. całk.... brązy Salon Aukcyjny 1725,00 zł
Arab

Wiedeń, po 1900

rzeźba Salon Aukcyjny 920,00 zł
223-bodhisattwa-z-partnerka-tzw-yab-yum-chiny-xix-w
BODHISATTWA Z PARTNERKĄ, TZW. YAB-YUM, Chiny, XIX w.

Brąz, wys. 15, podstawa 9,5 x 8 cm

daleki wschód Salon Aukcyjny 5750,00 zł
135-bogini-ceres-xix-w
BOGINI CERES, XIX w. Brąz, 22 x 22 cm, zamocowany do drewnianego podłoża zdobionego aplikacjami: kwiaty z plateru na mosiądzu,... brązy Salon Aukcyjny 1380,00 zł
BRAHMA Z CZTEREMA TWARZAMI, Indie, XIX/XX w.

Brąz odlewany, cyzelowany; wys. 22 cm

rzeźba Salon Aukcyjny 2070,00 zł
Bruno ZACH BIEGACZ Brąz patynowany, marmur (podstawa), wys. całk. 34 cm, podstawa 6,5 x 12,5 x 8,5 cm Sygnowany:... rzeźba Salon Aukcyjny 3737,00 zł
257-budda-amitabha-chiny-xviii-w
BUDDA AMITABHA, Chiny, XVIII w.

Brąz, wys. 20 cm

daleki wschód Salon Aukcyjny 3450,00 zł
220-budda-amitajus-chiny-lub-tybet-xix-w
BUDDA AMITAJUS, Chiny lub Tybet, XIX w.

Brąz, wys.16,5 cm

daleki wschód Salon Aukcyjny 4600,00 zł
215-budda-amithaba-chiny-xix-w
BUDDA AMITHABA, Chiny, XIX w.

Brąz, 15,5 x 10 x 7,5 cm

173-carl-neuhaus
Carl NEUHAUS TANCERKA Brąz, marmur (podstawa), wys. całk. 56 cm,podstawa 3,5 x 20 x 11 cm Sygnowany: C. NEUHAUS rzeźba Salon Aukcyjny 9200,00 zł
165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi