daleki wschód

  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria Producent Cena
AMULET EPIGRAFICZNY, Bliski Wschód, XIX w. Srebro, resztki złocenia, pergamin, szkło, śr. 4, 8 cm, szer.0,8 cm Na pergaminie złocenia, napisy... daleki wschód Salon Aukcyjny 1150,00 zł
275-bransoleta-z-rybami-indie-xx-w
BRANSOLETA Z RYBAMI, Indie, XX w.

Srebro, waga 44 g.dł. 20 cm

biżuteria Salon Aukcyjny 345,00 zł
274-bransoleta-z-ryba-indie-xx-w
BRANSOLETA Z RYBĄ, Indie, XX w.

Srebro, waga 18,5 g.dł. 19 cm

biżuteria Salon Aukcyjny 230,00 zł
270-bransoleta-azja-centralna-xix-w
BRANSOLETA, Azja Centralna, XIX w.

Srebro, turkusy, korale, waga całk.16,65 g

biżuteria Salon Aukcyjny 460,00 zł
248-buteleczka-na-sake-japonia-satsuma-xix-xx-w
BUTELECZKA NA SAKE, Japonia, Satsuma, XIX/XX w. Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 12,5 cm Sygnowana ideogramami japońskimi Pochodzenie:... ceramika i porcelana Salon Aukcyjny 920,00 zł
BUTLA Z DWOMA SMOKAMI, Chiny, kon. XIX w. Porcelana dekorowana podszkliwnie kobaltem; wylew okuty blachą mosiężną, wysokość: 18,5 cm daleki wschód Salon Aukcyjny 1100,00 zł
BUTLA Z FENIKSEM, Chiny, kon. XIX w. Porcelana malowana podszkliwnie kobaltem; wysokość: 14 cm Sygnowana, opatrzona na dnie markami Nei Fu daleki wschód Salon Aukcyjny 1650,00 zł
BUTLA ZDOBIONA SMOKAMI I FENIKSAMI, Chiny, kon. XIX w. Porcelana dekorowana podszkliwnie kobaltem; wysokość: 13 cm Sygnowana, na dnie dwoma ideogramami chińskimi daleki wschód Salon Aukcyjny 1100,00 zł
202-cache-pot-chiny-kanton-xix-w
CACHE-POT, Chiny, Kanton, XIX w. Porcelana, farby naszkliwne, wys. 15,5 , śr. 23,5 cm Pochodzenie: rezydencja Nowina Chrzanowskich w Opaczy. ceramika i porcelana Salon Aukcyjny 2875,00 zł
136-cache-pot-chiny-xix-xx-w
CACHE-POT, Chiny, XIX/XX w.

Mosiądz, emalia komórkowa, wys. 12, śr. 18 cm

daleki wschód Salon Aukcyjny 977,00 zł
165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi