10 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.

Kategoria: srebra i platery
Cena: 690,00 zł

Mosiądz srebrzony, dł. 8,5 cm

Puncowanie: GALW

165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi