10 ŁYŻECZEK DO KAWY Z MOTYWEM LILII, Niemcy, XX w.

Kategoria: srebra i platery
Cena: 460,00 zł

Srebro, próba 800, złocenie, waga 118 g, dł. 11 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, znak wytwórcy

165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi