11 NOŻYKÓW DO OWOCÓW, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.

Kategoria: srebra i platery
Cena: 920,00 zł

Plater na nowym srebrze, dł.18,8 cm

Puncowanie: BrHenneberg BM

165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi