Militaria

  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria Producent Cena
deklaracja-akt-5-listopada-legiony
DEKLARACJA PRZYJĘTA JEDNOGŁOŚNIE PRZEZ OFICERÓW 2 PUŁKU PIECHOTY LEGIONÓW POLSKICH, 15.10.1916 Rękopis piórem, papier; 33 x 21 cm O gotowości przejścia pod mający powstać Rząd Narodowy... varia Salon Aukcyjny 5175,00 zł
dokument-z-powstania
DOKUMENT Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO Upoważnienie dla Zofii Dobrowolskiej wystawione przez Straż Rzeczypospolitej 2 sierpnia 1944 w Warszawie... Militaria Salon Aukcyjny 920,00 zł
062-dokumenty-i-odznaki-lotnika-jana-stanislawa-salwerowicza
DOKUMENTY I ODZNAKI LOTNIKA JANA STANISŁAWA SALWEROWICZA ur. 1912, żołnierz, lotnik, mechanik pokładowy, służył w PSZ w Wielkiej Brytanii w stopniu sierżanta;... Medale i odznaczenia Salon Aukcyjny 2875,00 zł
dubeltowka-kapiszonowa-rennes-j-jourion-i-giraud-demares
DUBELTÓWKA KAPISZONOWA, Francja, Rennes, J. Jourion i Giraud Demares, 1836 Drewno orzechowe, stal, dł. całk. 128 cm Sygnowana na blasze i kontrblasze: Rennes JJourion; na lufach:... Militaria Salon Aukcyjny 4025,00 zł
058-dubeltowka-kapiszonowa-francja-salin-berthod-ok-1840
DUBELTÓWKA KAPISZONOWA, Francja, Salin, Berthod, ok. 1840

Drewno orzechowe, stal, mosiądz, dł. całk.118 cm

Sygnowana: BERTHOD A SALINS

Militaria Salon Aukcyjny 3680,00 zł
DWIE SZABLE (TASAKI) ŻOŁNIERZA PIECHOTY FRANCUSKIEJ M AN IX (1802 / 1803), Francja. I ćw. XIX w. Stal, mosiądz; dł. całk. 73 cm Militaria Salon Aukcyjny 1840,00 zł
Fotografia Józefa Piłsudskiego Militaria Salon Aukcyjny 345,00 zł
KARABIN DRAGONÓW LUB STRZELCÓW KONNYCH wz. 1822bis, Francja, manufaktura Mutzig, 1834

    Stal, drewno; dł. całk. 109 cm, z bagnetem 158 cm, lufy, 71 cm

Militaria Salon Aukcyjny 2530,00 zł
282-katar-indie-radzastan-xix-w
KATAR, INDIE, RADŻASTAN, XIX w.

Stal, dł. 45 cm, pochwa drewniana, łubkowa, obszyta aksamietm

daleki wschód Salon Aukcyjny 1495,00 zł
235-kindzal-kaukaski
KINDŻAŁ KAUKASKI

Stal, róg, mosiądz, dł.całk. 58 cm

Militaria Salon Aukcyjny 1150,00 zł
165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi