Militaria

  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria Producent Cena
067-11-fotografii-polskich-sil-lotniczych-1926-1934
11 FOTOGRAFII POLSKICH SIŁ LOTNICZYCH, 1926-1934

54 x 84 mm

fotografia Salon Aukcyjny 1725,00 zł
BAGNET FRANCUSKI WZ. 1886 DO KARABINU LEBEL Stal, biały metal, dł. całk. 480 mm, bez pochwy 460 mmGłownia czwórgraniasta, zwężająca się... Militaria Salon Aukcyjny 402,00 zł
BAGNET FRANCUSKI wz. 1886/93/16 do karabinów syst. Lebel wz. 1886 i Berthier wz. 1916, używany w Wojsku Polskim

Stal, mosiądz, skóra; dł. całk. 652 mm, bez pochwy 636 mm

Militaria Salon Aukcyjny 575,00 zł
109-bagnet-karabinowy-wojska-polskiego-wz-22
BAGNET KARABINOWY WOJSKA POLSKIEGO wz 22 Stal, drewno, skóra (żabka), dł. całk. w pochwie 40,5 cm, bez pochwy 37,5 cm Na głowni wybite:... Militaria Salon Aukcyjny 1150,00 zł
BAGNET KARABINOWY wz. 24., Polska, Warszawa, Fabryka Towarzystwa Motorów Stal, drewno bukowe, dł. 384 mm Puncowanie:na progu zewnętrznego płazu głowni wybite |Z|"PERKUN... Militaria Salon Aukcyjny 690,00 zł
BAGNET MAS 36

Stal, dł. całk. 424 mm

Militaria Salon Aukcyjny 230,00 zł
BAGNET NIEMIECKI wz 98 do karabinu typu mauser, z pochwą, ok. 1940 Stal, drewno, dł. całk. 40,5 cm, bez pochwy 38,5 cm Na zewnętrznym progu głowni u nasady wybite:... Militaria Salon Aukcyjny 172,00 zł
Bagnet wz 98/05

Niemcy pocz. XX w.

Militaria Salon Aukcyjny 402,00 zł
212bagnet-z-pila-na-grzbiecie-wz-98-gottlieb-hammesfahr
BAGNET Z PIŁĄ NA GRZBIECIE wz 98, Niemcy, Solingen-Foche, Gottlieb Hammesfahr Stal, drewno, dł. całk. w pochwie; 40,2 cm Na głowni wybite: ostrosłup, Gottlieb Hammesfahr Solingen-Foche   Militaria Salon Aukcyjny 460,00 zł
106-batuta-tamburmajora-polska-okres-miedzywojenny
BATUTA TAMBURMAJORA, Polska, okres międzywojenny Drewno, mosiądz, dł. 150 cm Wyryte: orzeł w koronie na tarczy amazonek; Armia Warszawa Kompania Honorowa... Militaria Salon Aukcyjny 5750,00 zł
okladka 163 strona
NAJBLIŻSZA AUKCJA ZA:
0
3
godzin
3
3
minut
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi