brązy

  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria Producent Cena
zegar-na-glowach-kozlow-breguet
ZEGAR NA GŁOWACH KOZŁÓW, Francja, Paryż, Breguet, XVIII w. Mechanizm o wychwycie szpindlowym z regulatorem sprężynowym i łańcuszkiem wyrównawczym Tarcza... zegarki i zegary Salon Aukcyjny 402,00 zł
zegar-rosja-petersburg-c-f-granroth-po-1855
ZEGAR W STYLU LUDWIKA XVI, Rosja, Petersburg, C. F. Granroth, po 1855 Brąz złocony; dł. 70 cm Sygnowany na tarczy: C. F. GRANROTH | St. PETERSBOURGMechanizm sygnowany:... zegarki i zegary Salon Aukcyjny 33000,00 zł
202-zyrandol-osmioramienny-xviii-xix-w
ŻYRANDOL OŚMIORAMIENNY, XVIII/XIX w.

Mosiądz; wys. 44, śr. 65 cm

varia Salon Aukcyjny 4025,00 zł
165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi