brązy

  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria Producent Cena
215-dog-ok-1930
DOG, ok. 1930

Brąz, 24 x 35 x 7 cm

rzeźba Salon Aukcyjny 1150,00 zł
DZWONEK DO SAŃ LUB POWOZU, ROSJA, XIX w.

Brąz, wys. 9,5 cm, śr. 10 cm

Na obrzeżu napis cyrylicą.

brązy Salon Aukcyjny 920,00 zł
EKRYTUAR, XIX/XX w. Brąz odlewany, cyzelowany, złocony; 13 x 36,5 x 24,5 cmNa lwich łapach z dwoma kałamarzami o pokrywkach... brązy Salon Aukcyjny 3220,00 zł
344-ernst-beck
Ernst BECK MŁODZIENIEC Z MŁOTEM, ALEGORIA PRACY Brąz, czarny marmur (podstawa), wys. całk. 41 cm, podstawa... brązy Salon Aukcyjny 2875,00 zł
Ferdinand BARBEDIENNE SPINARIO Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany; wys. 23 cm; podstawa 17,5 x 9,5 cm Sygnatura ryta... rzeźba Salon Aukcyjny 4600,00 zł
FIGURA, CHRONOS, pocz. XIX w. Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany, czerwony marmur (podstawa), wys. całk. 32,5 cm, podstawa 4,5 x 24,5... brązy Salon Aukcyjny 3220,00 zł
FIGURA, WENUS MEDYCEJSKA, XIX/XX w. Brąz patynowany, bazalt, marmur plamisty (podstawa), wys. całk. 46 cm, podstawa wys. 13, śr. 14 cm Stan... brązy Salon Aukcyjny 5750,00 zł
104a-gabriel-narutowicz-ok-1930
GABRIEL NARUTOWICZ (?), ok. 1930

Relief, brąz, 10 x 6 cm; zamocowany do sklejki

brązy Salon Aukcyjny 805,00 zł
Georges van der STRAETEN POPIERSIE KOBIETY W CZEPCU Brąz, wys. 45 cm Sygnatura ryta: van der Straeten; stempel okrągły z napisem... rzeźba Salon Aukcyjny 4025,00 zł
115-glowa-chlopca-1-pol-xx-w
GŁOWA CHŁOPCA, 1 poł. XX w.

Brąz, czarny marmur (podstawa), wys. całk. 18 cm, podstawa , 5,5, x 8 x 8 cm

rzeźba Salon Aukcyjny 920,00 zł
165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi