DEKORACJA ŚRODKA STOŁU (SURTOUT DE TABLE) W STYLU ROKOKOWYM, Francja, 2 poł. XIX w.

Kategoria: brązy
Cena: 28750,00 zł

Brąz złocony, tafla lustrzana, na spodzie drewnianym; 16 x 98 x 65 cm

Z figurami dzików, psów i zajęcy. Co wskazuje, że obiekt przeznaczony był do pałacu myśliwskiego. Wyjątkowe, niepowtarzane dzieło. prawdziwa rzadkość na rynku sztuki.

165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi