AMFORA Z ZEGAREM, 2 poł. XIX w.

Kategoria: zegarki i zegary
Cena: 2070,00 zł

Brąz, czarny marmur (postument); 47 x 21 x 13,5 cm

Zegar o naciągu sprężynowych, regulatorze balansowym, tarcza miedziana, emaliowana z cyframi godzin arabskimi

Stan zachowania: spękania emalii, brak wskazówki minutowej

Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa

165-WYNIKI 165-OKLADKA
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi