brązy

  • Filtruj
  Nazwa Opis Kategoria Producent Cena
101-amfora-z-zegarem-2-pol-xix-w
AMFORA Z ZEGAREM, 2 poł. XIX w. Brąz, czarny marmur (postument); 47 x 21 x 13,5 cm Zegar o naciągu sprężynowych, regulatorze balansowym,... zegarki i zegary Salon Aukcyjny 2070,00 zł
165-amulet-astrologiczny-tybet-xix-w
AMULET ASTROLOGICZNY, Tybet, XIX w. Miedź, repus, 30 x 26,5 cm Przedstawia mantry planet, Kalaczakry, Ba Gua, 12 zodiakalnych znaków daleki wschód Salon Aukcyjny 805,00 zł
060-antoni-madeyski
Antoni MADEYSKI STEFAN BATORY, 1899 Brąz patynowany, 25 x 23 cm Plakieta reliefowa z napisem: STEPHANUS BATORY | D. G. REX POLO... rzeźba Salon Aukcyjny 6900,00 zł
116-bawiacy-sie-murzynscy-chlopcy-wieden-ok-1900
BAWIĄCY SIĘ MURZYŃSCY CHŁOPCY, Wiedeń, ok. 1900

Brąz, malowany "na zimno", wys. 3,5 cm

rzeźba Salon Aukcyjny 977,00 zł
226-bokser-ok-1930
BOKSER, ok. 1930

Brąz, wys. 25 cm

rzeźba Salon Aukcyjny 805,00 zł
233-buddyjski-dzwonek-rytualny-mongolia-xix-w
BUDDYJSKI DZWONEK RYTUALNY, Mongolia, XIX w.

Brąz, wys.15, śr. 8 cm

daleki wschód Salon Aukcyjny 690,00 zł
177-christophe-gabriel-allegrain
Christophe Gabriel ALLEGRAIN KĄPIĄCA SIĘ WENUS Odlew Barbedienne, 2 poł. XIX w. Brąz srebrzony, wys.51 cm Sygnowany: F.BARBEDIENNE... rzeźba Salon Aukcyjny 4600,00 zł
166-czara-z-feniksem-fenghuang-chiny-xix-w
CZARA Z FENIKSEM (FENGHUANG ), Chiny, XIX w.

Brąz, emalia komórkowa; wys. 11,5, śr. 31 cm

Ubytek emalii spodzie

daleki wschód Salon Aukcyjny 1035,00 zł
047-czeslaw-makowski
Czesław MAKOWSKI POPIERSIE FELIKSA NAŁĘCZ-CICHOCKIEGO, 1919 Brąz, relief, śr. 34,5 cm Sygnowany: C.Makowski.11.VI/19. rzeźba Salon Aukcyjny 4600,00 zł
surtout-de-table
DEKORACJA ŚRODKA STOŁU (SURTOUT DE TABLE) W STYLU ROKOKOWYM, Francja, 2 poł. XIX w. Brąz złocony, tafla lustrzana, na spodzie drewnianym; 16 x 98 x 65 cm Z figurami dzików, psów... brązy Salon Aukcyjny 28750,00 zł
164-wyniki
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi