• Filtruj
  Nazwa Opis Cena
001-j-konarski
001. J. KONARSKI CZERKIES NA SIWKU Olej, tektura; 17 x 11,5 Sygnowany śr. d.: J.Konarski München Estymacja 5000... 4000 zł
002-tadeusz-rybkowski
002. Tadeusz RYBKOWSKI PARA HUCUŁÓW Akwarela, papier; 28 x 22 cm Sygnowany p.d.: Tadeusz Rybkowski Estymacja 3000... 2500 zł
003-j-konarski
003. J. KONARSKI

DWA ZAPRZĘGI

Olej, tektura; 17,3 x 31,8 cm

Sygnowany p.d.: J. Konarski

Estymacja 6000 - 8000

5000 zł
004-n-czerminska-sawicka
004. N. CZERMIŃSKA-SAWICKA STUDNIA W KAZIMIERZU, 1932 Gwasz, karton; 25,5 x 32 cm (w świetle p-p) Sygnowany l.d.: Kazimierz 1932... 1200 zł
005-w-stajni-ok-1845
005. W STAJNI, ok. 1845

MALARZ NIEROZPOZNANY

Olej, płótno dublowane; 37 x 45,5 cm

Estymacja 3000 - 3200

2500 zł
005a-stanislaw-dybowski.1
005A. Stanisław DYBOWSKI IDZIE BURZA, 1955 Kredka, papier; 21 x 29,5 cm Sygnowany l.d.: _St. Dybowski - | 55 Na odwrocie nalepka... 800 zł
006-przy-wozie-pol-xix-w
006. PRZY WOZIE, poł. XIX w. MALARZ NIEROZPOZNANY Olej, płótno; 75 x 62 cm Na ramie mosiężna tabliczka: Johann Mateijko... 7500 zł
007-scena-w-karczmie-xix-w
007. SCENA W KARCZMIE, XIX w.

MALARZ NIEROZPOZNANY

SCENA W KARCZMIE, XIX w.

Olej, sklejka; 17,5 x 20 cm

Estymacja 1800 - 2000

1500 zł
008-kaczki-pocz-xx-w
008. KACZKI, pocz. XX w. GRAFIK NIEMIECKI Litografia kolorowana akwarelą, papier; 49 x 32 cm Sygnowana ołówkiem pod ryciną:... 500 zł
009-j-wouters
009. J. WOUTERS PASTERZ Z OWCAMI ok. 1930 Olej, płótno; 50 x 70 cm Sygnowany p.d.: J. Wouters Estymacja 3500... 3000 zł
okladka 163 strona
NAJBLIŻSZA AUKCJA ZA:
0
3
godzin
3
0
minut
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi