Galeria na Starym Mieście ul. Freta

galeria na starym mieście, galeria zajączkaW Warszawie znajdziesz wiele galerii dzieł sztuki. Jeśli jednak szukasz takiej, która poza niepowtarzalnym klimatem jest dobrym miejscem na odkrycie wyjątkowych dzieł sztuki – prowadzona przez dom aukcyjny Ostoya galeria (Freta 25) w Warszawie jest miejscem, które pokochasz.

Nasza galeria na Starym Mieście w Warszawie jest przestrzenią, gdzie odkryjesz przede wszystkim magię malarstwa. W naszych zbiorach znajdują się dzieła cenionych artystów (m.in. Wyczółkowski, Makowski, Weiss), jak i młodych artystów, którzy w przyszłości będą stanowić elitę współczesnego malarstwa.

Profesjonalna galeria: Zajączka 8 w Warszawie

Galeria i salon aukcyjny Ostoya to miejsce, gdzie możesz nie tylko podziwiać sztukę, ale i prowadzić obrót dziełami. Zajmujemy się sprzedażą – prowadząc profesjonalne aukcje, jak i skupywaniem dzieł sztuki oraz antyków. Fachowa wycena, przejrzyste warunki współpracy… skorzystaj z pomocy ekspertów od sztuki!

Więcej informacji uzyskasz, odwiedzając nas lub kontaktując się telefonicznie bądź mailowo. Zapraszamy – odkryj wspólnie z nami magię sztuki!

164-wyniki
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach


Joomla Extensions powered by Joobi