Adam SETKOWICZ
KOŃSKI TARG
Olej, płótno; 33,5 x 49,5 cm
Sygnowany l.d.: A.Setkowicz
Szczegóły produktu

Cena wywoławcza 8200

Estymacja 9500 - 10000

Adam SETKOWICZ

1876 Kraków – 1945 Kraków

Cena wywoławcza: 8200,00 zł