Producent:
Katalog Aukcyjny
Strona 1 z 5
Wyników 1 - 50 z 207

Katalog aukcyjny

0255

Pejza Z Samotnym Domem O Zachodzie Soca, 4 ćw. Xix W.

MALARZ POLSKI
Cena: 4500,00 zł
0255
025
PEJZAŻ Z SAMOTNYM DOMEM O ZACHODZIE SŁOŃCA, 4 ćw. XIX w.
MALARZ POLSKI
Cena wywoławcza: 4500,00 zł

027c

Łodzie Rybackie, Ok. 1900

L.GROSSE
Cena: 4000,00 zł
027c
027C
ŁODZIE RYBACKIE, ok. 1900
L.GROSSE
Cena wywoławcza: 4000,00 zł

0286

Portret Mczyzny, Ok. 1840

MALARZ NIEROZPOZNANY
Cena: 3150,00 zł
0286
028
PORTRET MĘŻCZYZNY, ok. 1840
MALARZ NIEROZPOZNANY
Cena wywoławcza: 3150,00 zł

0291

Portret Mczyzny, 1874

MALARZ NIEROZPOZNANY
Cena: 5000,00 zł
0291
029
PORTRET MĘŻCZYZNY, 1874
MALARZ NIEROZPOZNANY
Cena wywoławcza: 5000,00 zł

030A

Portret Damy W Czarnej Sukni, 1904

MALARZ NIEROZPOZNANY
Cena: 2000,00 zł
030A
030A
PORTRET DAMY W CZARNEJ SUKNI, 1904
MALARZ NIEROZPOZNANY
Cena wywoławcza: 2000,00 zł

030B

Portret Mczyzny Z Cygarem, 1904

MALARZ POLSKI
Cena: 2000,00 zł
030B
030B
PORTRET MĘŻCZYZNY Z CYGAREM, 1904
MALARZ POLSKI
Cena wywoławcza: 2000,00 zł

0311

Pieskowa Skaa, 1898

Wojciech BETLEY 1867 - 1920
Cena: 16000,00 zł
0311
031
PIESKOWA SKAŁA, 1898
Wojciech BETLEY 1867 - 1920
Cena wywoławcza: 16000,00 zł

0324

Portal, 1953

Jan KOWALCZYK 1926 – 1979
Cena: 500,00 zł
0324
032
PORTAL, 1953
Jan KOWALCZYK 1926 – 1979
Cena wywoławcza: 500,00 zł

0332

Gotycki Koci, Xx W.

RYSOWNIK POLSKI
Cena: 1000,00 zł
0332
033
GOTYCKI KOŚCIÓŁ, XX w.
RYSOWNIK POLSKI
Cena wywoławcza: 1000,00 zł

0387

Pochylony, 2 Po. Xix W.

AUTOR NIEROZPOZNANY
Cena: 300,00 zł
0387
038
POCHYLONY, 2 poł. XIX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Cena wywoławcza: 300,00 zł

0394

Stojcy, 2 Po. Xix W.

AUTOR NIEROZPOZNANY
Cena: 300,00 zł
0394
039
STOJĄCY, 2 poł. XIX w.
AUTOR NIEROZPOZNANY
Cena wywoławcza: 300,00 zł

0433

Neogotycki Otarz Z Immaculaty, Xix/xx

MALARZ POLSKI
Cena: 600,00 zł
0433
043
NEOGOTYCKI OŁTARZ Z IMMACULATY, XIX/XX
MALARZ POLSKI
Cena wywoławcza: 600,00 zł

044

Portret Mczyzny Z Wsami, 1941

Antoni KUDŁA
Cena: 400,00 zł
044
044
PORTRET MĘŻCZYZNY Z WĄSAMI, 1941
Antoni KUDŁA
Cena wywoławcza: 400,00 zł

0552

Gral W Zimowym Lesie, 1930

Mieczysław KURELLA
Cena: 800,00 zł
0552
055
GÓRAL W ZIMOWYM LESIE, 1930
Mieczysław KURELLA
Cena wywoławcza: 800,00 zł

0579

Panorama Rothenburga, Pocz. Xx W.

E.SCHOEIN
Cena: 600,00 zł
0579
057
PANORAMA ROTHENBURGA, pocz. XX w.
E.SCHOEIN
Cena wywoławcza: 600,00 zł

0616

Portret Trumienny Szlachcica Herbu Topr, Polska, Xvii/xviii W.

Olej, blacha miedziana; 44 x 44 cm
Cena: 10000,00 zł
0616
061
PORTRET TRUMIENNY SZLACHCICA HERBU TOPÓR, Polska, XVII/XVIII w.
Cena wywoławcza: 10000,00 zł

0631

Para Talerzy Klasycystycznych, Polska, Warszawa, Jan Jerzy Bandau Ii, Pocz. Xix W.

Srebro, próba 12, waga 911 g, śr. 24,5 cm
Cena: 10500,00 zł
0631
063
PARA TALERZY KLASYCYSTYCZNYCH, Polska, Warszawa, Jan Jerzy Bandau II, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza: 10500,00 zł

Strona 1 z 5